forbot
+38 (0800) 40-17-00
  • БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ
  • Каталог товаров
  • БРТ-тест мікропланшетний, 96 визначень
БРТ-тест мікропланшетний, 96 визначень
  • БРТ-тест мікропланшетний, 96 визначень

БРТ-тест мікропланшетний, 96 визначень

В наличии | Оптом и в розницу
2205 UAH(60 EUR)
Опт: 1837.50 UAH(50 EUR) от 5 уп.
Бренд:AiM
Страна производитель:Германия
Описание

БРТ-ТЕСТ ― Brilliant Black Reduction Test (BRT)― це мікробіологічний тест для визначення залишків антибактеріальних засобів та інших інгібіторів в молоці. Тест уявляє собою мікротитрувальний стрипований планшет, гунки якого заповнені гелеподібним агарізованим середовищем, яке в свою чергу містить у собі спори термофільних стрептококів Bacillus Stearothermophilus (підвид Calidolactis C953 ), глюкозу та рН-індикатор Bromocresol Purple. Тест готовий до використання без додаткових процедур.

Використовується для дослідження молока від корів, овець, кіз, у вигляді незбираного, пастерізованого та сухого молока.

БРТ-ТЕСТ ― MRL-Screening Test ESL пропонується у двох форматах: пробірочний та мікропланшетний:

  • пробірки, 40х10 мм, 4 блоки по 25 шт, 100 визначень
  • мікротитрувальні планшети, 12 стипів по 8 лунок, 96 визначень

Процедура дослідження:

До тестової пробірки (лунки) вносять 100 мкл зразка, що досліджується. Пробірка (лунка) зі зразком інкубується у твердотільному термостаті (або на водяній бані) при температурі 64±0,5 оС протягом 2,5 ― 3 годин. По завершенню інкубації візуально зчитують кольорову реакцію та інтерпретують результат.

Інтерпретація результату:

Проводиться візуальна оцінка ступіню забарвлення середовища у пробірці (лунці). Наявність жовтого (жовто-зеленого) кольору свідчить про відсутність, або незначну (допустиму) концентрацію антибіотиків (інгібіторів) у дослідному зразку. Якщо середовище залишилося фіолетового кольору, або незначно змінило колір, це свідчить про наявність у зразку антибіотиків (або інших інгібуючих речьовин) у концентраціях, що перевищують максимально допустимі рівні (МДР). Для зручності інтерпретації пропонується кольорова шкала.

БРТ-ТЕСТ має високу чутливість до антибактеріальних препаратів у концентраціях, набагато нижчих ніж гранично допустимих. Межи чутливості наведені у таблиці:

Термін придатності: 6 місяців. Після спливу цього терміну тест можливо використовувати ще 3 місяці, за умови подовження часу інкубації на 1 ― 1,5 години.

Комплектація: У комплект входить один 96-ти лунковий мікротітровальний планшет з тестувальним середовищем та самокліюча плівка. Контрольні зназки та піпетки до складу комплекту НЕ ВХОДЯТЬ і постачаються за окремим замовленням.

Характеристики:
Бренд:AiM
Страна производитель:Германия
Информация актуальна: 13.02.2018

Подробнее

БРТ-тест мікропланшетний, 96 визначень от компании БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ, Днепр (Украина). Купить БРТ-тест мікропланшетний, 96 визначень со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары