forbot
+38 (0800) 40-17-00
  • БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ
  • Каталог товаров
  • Контрольні зразки ПОЗИТИВ-КОНТРОЛЬ
Контрольні зразки ПОЗИТИВ-КОНТРОЛЬ
  • Контрольні зразки ПОЗИТИВ-КОНТРОЛЬ
  • Контрольні зразки ПОЗИТИВ-КОНТРОЛЬ

Контрольні зразки ПОЗИТИВ-КОНТРОЛЬ

В наличии
514.50 UAH(14 EUR)
Страна производитель:Германия
Описание

У лабораторній практиці важливо проводити постійний контроль тестових наборів та витратних реагентів, зокрема й тестів на інгібітори в молоці. Це важливо не тільки на виконання вимог офіційно описаного методу, а також має багато переваг для користувачів.Реакції позитивних і негативних контрольних зразків дають чіткі докази користувачеві, що тести працюють правильно і, отже, перевіряє достовірність усіх результатів досліджених зразків в тій же партії. Реакція з контрольним зразком чітко вказує на кінцеву точку інкубації. Порівняння кольорових реакцій піддослідних зразків з контрольними дозволяє легко інтерпретувати результати випробувань. Саме тому ми пропонуємо тільки сертифіковані стандарти контролю. Вони доступні в ліофілізованої формі, прості у використанні, мають тривалий термін зберігання і можуть бути використані в різних тестових системах.

НЕГАТИВ-КОНТРОЛЬ.

Ліофілізат молока, вільного від інгибіторів. Розфасований у скляні флакони об'ємом 5 мл з блакитною кришкою. По завешені інкубації дає чітку зміну кольору тесту на жовтий.

ПОЗИТИВ-КОНТРОЛЬ.

Ліофілізат пеніциліну 4 мкг/мл. Розфасований у скляні

флакони об'ємом 5 мл з білою кришкою. По завешені інкубації не змінює кольору тесту.

Характеристики
Страна производитель Германия
Дополнительные характеристики
Форма випуску ліофілизат
Фасування скляний флакон
Об'єм 5 мл
Характеристики:
Страна производитель:Германия
Информация актуальна: 13.02.2018

Подробнее

Контрольні зразки ПОЗИТИВ-КОНТРОЛЬ от компании БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ, Днепр (Украина). Купить Контрольні зразки ПОЗИТИВ-КОНТРОЛЬ со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары