forbot
+38 (0800) 40-17-00
  • БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ
  • Каталог товаров
  • Люмінометр PD-30
Люмінометр PD-30
  • Люмінометр PD-30

Люмінометр PD-30

В наличии
42921 UAH
Описание
Чистоту можна виміряти!

Усюди, де на практиці реалізуються принципи системи управління безпеки харчових продуктів HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points), важливу роль відіграє ступінь чистоти. За допомогою люмінометру PD-30 та свабів Lucipac Pen Ви зможете швидко запевнитися у чистоті підконтрольних об'єктів.

Виробники харчових продуктів, фармацевтична індустрія, медична та ветеринарна сфера, готельно-ресторанна галузь - це неповний перелік галузей, де значна увага приділяється гігієні та мікробіологічній безпеці виробничих процесів. Тому фахівці з гігієни повинні мати зручний, надійний та швидкий засіб її контролю. Таким і є люмінометр PD-30 та сваби Lucipac Pen, які використовуються у відповідності до стандарту DIN 10124:2009-12.

Безпека всього за п'ять кроків!

Гігієнічний моніторинг за допомогою люмінометру PD-30 та свабів Lucipac Pen займає всього 30 секунд!

Відбір зразків з сухих та вологих поверхонь здійснюється стерильним ватним свабом Lucipac Pen, для контролю рідини та води використовують також стерильний сваб Lucipac Pen-AQUA, які розташовані у поліпропіленових пробірках з відокремленим детергентним розчином. Після відбору змиву, сваб повертають до пробірки з реагентом, який звільняє АТФ.

Наступним кроком здійснюється реагування отриманої суміші з сублімованими ферментами, які розташовані в нижній камері пробірки. В процесі ензиматичної реакції відбувається вивільнення світлового випромінювання, яке може бути виміряне.

Ступінь люмінесценції прямо пропорційна кількості АТФ-АМФ та кількісно визначається люмінометром PD-30 у відносних світлових одиницях (RLU - Relative Light Unit). Чим вище рівень біолюмінесценції, тим вище ступінь забруднення. Весь процес займає не більш за 30 секунд.

У підсумку, без попереднього збагачення та інкубації, менше ніж на півхвилини Ви маєте можливість отримати уявлення про ступінь забруднення органічними залишками, наприклад бактеріями. Запатентований та отриманий у результаті генних технологій фермент світляка, є толерантним до різноманітних детергентів, що вигідно відрізняє його від звичайної люциферази. Таким чином, залишки синтетичних миючих засобів не інгибують реакцію, не впливають на вимірювання та не спотворюють результат.

Патент № EP 1 041 151 А1

Информация актуальна: 13.02.2018

Подробнее

Люмінометр PD-30 от компании БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ, Днепр (Украина). Купить Люмінометр PD-30 со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!