forbot
+38 (0800) 40-17-00
  • БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ
  • Каталог товаров
  • Мілк-тест MT 50 FARM
Мілк-тест MT 50 FARM
  • Мілк-тест MT 50 FARM

Мілк-тест MT 50 FARM

В наличии
2572.50 UAH(70 EUR)
Страна производитель:Германия
Описание

Мілк-тест МТ― це мікробіологічний тест для визначення залишків антибактеріальних засобів та інших інгібіторів в молоці. Тест уявляє собою пробірки (лунки), заповнені гелеподібним агарізованим середовищем, яке в свою чергу містить у собі спори термофільних стрептококів Bacillus Stearothermophilus (підвид Calidolactis), глюкозу та рН-індикатор Bromocresol Purple. Тест готовий до використання без додаткових процедур.

Використовується для дослідження молока від корів, овець, кіз, у вигляді незбираного, пастерізованого та сухого молока.

Мілк-тест МТ пропонується у двох форматах: пробірочний та мікропланшетний:

  • MT 50 FARM, пробірки, 40х10 мм, 2 блоки по 25 шт, 50 визначень
  • МТ 288 FP, мікротитрувальні планшети, 12 стипів по 8 лунок, 96 визначень

Процедура дослідження:

До тестової пробірки (лунки) вносять 100 мкл зразка, що досліджується. Пробірка (лунка) зі зразком інкубується у твердотільному термостаті (або на водяній бані) при температурі 64±0,5 оС протягом 2,5 ― 3 годин. По завершенню інкубації візуально зчитують кольорову реакцію та інтерпретують результат.

Інтерпретація результату:

Проводиться візуальна оцінка ступіню забарвлення середовища у пробірці (лунці). Наявність жовтого (жовто-зеленого) кольору свідчить про відсутність, або незначну (допустиму) концентрацію антибіотиків (інгібіторів) у дослідному зразку. Якщо середовище залишилося фіолетового кольору, або незначно змінило колір, це свідчить про наявність у зразку антибіотиків (або інших інгібуючих речьовин) у концентраціях, що перевищують максимально допустимі рівні (МДР). Для зручності інтерпретації пропонується кольорова шкала.

Мілк-тест МТ має високу чутливість до антибактеріальних препаратів у концентраціях, набагато нижчих ніж гранично допустимих. Межи чутливості наведені у таблиці:

Характеристики:
Страна производитель:Германия
Информация актуальна: 13.02.2018

Подробнее

Мілк-тест MT 50 FARM от компании БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ, Днепр (Украина). Купить Мілк-тест MT 50 FARM со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары