forbot
UAH
Термостат lactoscan tet combo - БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ Днепр (Украина) - купить, цена, фото
Premium Gold
Отзывов: 0
+38 (0800) 40-17-00
БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ
  • БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ
  • Каталог товаров
  • Термостат Lactoscan TET combo
Термостат Lactoscan TET combo
  • Термостат Lactoscan TET combo

Термостат Lactoscan TET combo

В наличии
Цена:
6814.41 UAH
Страна производитель:Болгария
Описание

Термостат  Lactoscan призначений для інкубації мікробіологічних тестів на наявність інгибіторів у молоці.

Він вигідно відрізняеться від водяної бані за рахунок дуже високої точністі керування та підтримання температури. Це досягаеться за рахунок використання металевого термоблоку, як джерела нагріву, температура якого рівномірно розподіляєтся по всьому об'єму блоку та легко керуєтся з точністю до 0,1 оС.

Особливі переваги моделі TET combo полягають в тому, що термоблок має отвори двох діаметрів, які пристосовані для одночасного використання як пробірок 40х10 мм (пробірочні тести), так і імунологічних стрипів (мікропланшетні тести).  

Керування та контроль термостату здійснюється за допомогою панелі керування та цифрового дісплею, які зручно розташовані на фронтальній поверхні пристрою. За допомогою функції програмування можливо налаштувати індивідуальні параметри для різних видів тестів. Двоканальний таймер дає можливість проводити два незалежних інкубування на одному пристрої, по закінченні кожного окремого циклу інкубаціїї подаються світловий та звуковий сигнали. 

Герметичний корпус із неірджавіючої сталі попереджує забруднення всередині приладу та дозволяє проводити ретельну очистку його зовнішніх поверхонь та отворів.

Живлення термостату здійснюється як від мережі змінного струму 220 V, так і від автомобільного акумулятора (прикурювача) 12 V (кабелі надаються в комплекті).

Характеристики:
Страна производитель:Болгария
Информация актуальна: 17.08.2018

Подробнее

Термостат Lactoscan TET combo от компании БІОТРЕЙС-ГРУПП, ТОВ, Днепр (Украина). Купить Термостат Lactoscan TET combo со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!